SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK(CE) V CENTRU PREVENCE A RESOCIALIZACE

RATOLEST BRNO, z. s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník(ce) v Centru prevence a resocializace, jehož klienty jsou děti a mladí lidé, kteří se dostali do konfliktu se zákonem nebo se pohybují na jeho hraně.

Náplň práce

Požadujeme:

Nabízíme:

Nástup: říjen 2017

Místo výkonu: Brno

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání: a) strukturovaného životopisu a b) motivačního dopisu do 31. 8. 2017 na e-mail: zdenek.travnicek@ratolest.cz.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem anebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru. Kontaktní osoba: Zdeněk Trávníček, zdenek.travnicek@ratolest.cz, tel. 739 661 113.

 Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát. Odesláním životopisu a motivačního dopisu a příp. dalších podkladů uchazeč souhlasí s tím, aby Ratolest Brno, z.s., IČ 65348893, se sídlem Kpt. Jaroše 7b, 602 00 Brno, zpracovávala osobní údaje v nich obsažené za účelem realizace tohoto výběrového řízení a to po dobu maximálně 6 měsíců. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.