Výběrové řízení na pozici pracovnice /pracovník v Nízkoprahovém klubu NK Likusák

Co dělá terénní sociální pracovník v tzv. “nízkoprahu” neboli Nízkoprahovém klubu?

Poznáváš se?

Pak čti dál.

Proč by se ti u nás mohlo líbit? 

Zaujala tě tato nabídka práce? Přihlas se do výběrového řízení!

Pošli nám svůj životopis a motivační dopis nejpozději do 30.9.2017 na e-mail: zuzana.stastna@ratolest.cz, osobně nebo poštou na adresu Kotlanova 10, Brno 628 00. Příp. zavolej na 734 509 197.

V motivačním dopise si rádi přečteme, proč chceš pracovat právě u nás. Popiš v něm, proč se hlásíš na tuto pozici, proč jsi vhodným kandidátem, jaké máš zkušenosti s cílovou skupinou, kvalifikaci a zkušenosti s prací v sociálních službách.

Pokud budeš splňovat podmínky výběrového řízení, rádi tě pozveme na osobní pohovor a poznáme tě blíže. Výběrové řízení bude dvoukolové, první kolo, pohovor – budeš o něm informován telefonicky. Druhé kolo proběhne v následujícím týdnu, dle domluvy.

--------------------

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta.

Odesláním životopisu a motivačního dopisu a příp. dalších podkladů uchazeč souhlasí s tím, aby Ratolest Brno, IČ 65348893, se sídlem Kpt. Jaroše 7b, 602 00 Brno, zpracovávala osobní údaje v nich obsažené za účelem realizace tohoto výběrového řízení a to po dobu maximálně 6 měsíců. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.