Další pozice pro dobrovolníky

1.) Pro naši přijímající organizaci DROM, romské středisko hledáme dobrovolníka DOUČOVATELE nebo DOUČOVATELKU pro klienta, kterého čeká v prosinci opravný test na SOU a potřeboval by tedy někoho, kdo by mu s přípravou pomohl.

Jedná se o předměty technologie skladování, mechanizační prostředky, zbožíznalství a administrativa skladování; potřebné výukové materiály má samozřejmě k dispozici, takže by šlo o to s ním látku projít a procvičit. Chcete pomoct? Obraťte se na nás! A možná se i vy něco přiučíte, třeba zrovna zbožíznalství se může v životě hodit.

2.) Pro další naši spřátelenou organizaci Liga vozíčkářů hledáme dobrovolníky do Divadla Barka na pozici FOTOGRAF na akci Festin, takže pokud rádi fotíte, může to být DOBRÁ! zkušenost a zároveň příležitost, jak si vyzkoušet profi focení! www.divadlobarka.cz/festin

3.) Do Barky zároveň hledáme dobrovolníka na pozici ŠATNÁŘE či ŠATNÁŘKY (divadlobarka.cz/hledame-dobrovolniky-satnare); pokud máte rádi divadlo a jeho zákulisí, tak je to ideální příležitost, jak do něho nahlédnout a poznat partu skvělých lidí – několik našich dobrovolníků v divadle už působí.

Pokud byste se také chtěli začít páchat dobro a zapojit se jako dobrovolnice či dobrovolník, kontaktujte naši koordinátorku Veroniku Mikulčickou přes FB Dobrovolnické centrum Ratolesti Brno nebo na e-mailu veronika.mikulcicka@ratolest.cz či telefonu 774 281 831.

Děkujeme za podporu:
zpět