„Nový & barevný“ v Café Práh

Srdečně všechny zveme na první výstavu Galerie Ratolest v roku 2020 s názvem „Nový & barevný“.

Proč „Nový & barevný“? Na výstavě vám představíme nová, doposud nevystavovaná díla od Romany Hrnčířové a Veroniky Švandové, která barvami jenom hýří. Přivítejme touto výstavou v Café Práh nový rok 2020 s přáním, ať je také veselý, hravý a barevný jako tato výstava.

Ochutnávku obrazů z výstavy naleznete zde:
https://galerieratolest.cz/?autor=hrncirova-romana
https://galerieratolest.cz/?autor=svandova-veronika.

Součástí výstavy bude vernisáž, která se uskuteční v pondělí 20. 1. 2020 od 16 hod v prostorách kavárny. Vernisáž bude zdarma přístupná veřejnosti a zveme na ni všechny milovníky umění.

Výstava „Nový & barevný“ bude v Café Práh probíhat do 31. 1. 2020.

Událost na Facebooku naleznete zde.

V čem je Galerie Ratolest jiná? Její prostřednictvím si můžete zakoupit autorská díla zavedených i začínajících umělců převážně z Brna a okolí, kteří svými obrazy podpořili práci Ratolest Brno. Hlavní myšlenkou Galerie Ratolest je „umění(m) pomáhat“ – tedy prostřednictvím prodeje a pronájmu uměleckých děl podporovat děti, mladé lidi a celé rodiny z programů Ratolesti Brno.

PS: Už samotná návštěva Café Práh pomáhá – jedná se totiž o tréninkovou kavárnu, kde obsluhují lidé s duševním onemocněním a zde mají možnost naučit se zvládat obtížné a stresové situace.

Děkujeme za podporu:
zpět