Výstava Galerie Ratolest v Jedné Básni

Jedna báseň – mnoho příběhů

Brno, 24. 4. 2018 – Letošní druhá výstava charitativního projektu Galerie Ratolest s názvem Jedna báseň – mnoho příběhů bude k vidění ve dvou prostorách brněnského podniku Jedna Báseň. Výstava potrvá tři měsíce a oficiálně bude zahájena veřejně přístupnou vernisáží, ve středu 25. dubna v 19 hodin, na pobočce podniku Jedna Báseň v ulici Sukova 2.

Charitativní projekt Galerie Ratolest zahajuje jarní sezónu 2018 dvojitou výstavou v podniku Jedna Báseň. Výstava s podtitulem Jedna báseň – mnoho příběhů je rozdělena do dvou míst, a to na adrese Sukova 2 a Jihlavská 7a. Výstava je přístupná v otevírací době obou podniků (více informací o otevírací době na www.jedna-basen.cz).

„Na výstavě můžete shlédnout díla Ivety Dučákové, Markéty Evjákové, Kristýny Tůmové, Anny Sypěnové, Jany Rozkové, Lukáše Orlity, Václava Kočího, Bohuslava Doležala a několika dalších autorů, kteří s charitativní Galerií Ratolest spolupracují. Kompletní seznam spolupracujících autorů a nabídku děl naleznete na stránkách www.galerieratolest.cz.“ přibližuje koordinátorka Galerie Ratolest Iva Kouřilová.

Oficiální zahájení výstavy proběhne ve středu 25. dubna na pobočce Jedné Básně v ulici Sukova 2. „Vernisáž je volně přístupná veřejnosti, ale pro jistotu doporučuji udělat si telefonickou rezervaci na baru (tel.č. 542 211 444). Po celou dobu budu k dispozici všem, kteří by se chtěli na cokoli zeptat buď k probíhající výstavě, nebo k samotné Galerii Ratolest.“ dodává Kouřilová.

Výstava má prodejní charakter, jakékoli dílo, které se návštěvníkům zalíbí, je možné si také zakoupit a tím udělat radost dvakrát. Sobě (či někomu blízkému) a také klientům Ratolesti Brno. S dotazy k charitativnímu projektu Galerie Ratolest a aktuální novince – pronájmu Výstavy na míru je možné se obracet na její koordinátorku.

Finanční výtěžek z prodaných obrazů a pronájmů je určen na podporu dětí, mladých lidí i celých rodin z programů Ratolesti Brno.

www.galerieratolest.cz, www.ratolest.cz

Kontakt:

Mgr. Iva Kouřilová, koordinátorka Galerie Ratolest, iva.kourilova@ratolest.cz, 731 500 050

Mgr. Veronika Křížková, vedoucí PR oddělení Ratolesti Brno, veronika.krizkova@ratolest.cz, 774 682 776

Projekt Galerie Ratolest je v roce 2018 realizován za finanční podpory statutárního města Brna.

Děkujeme za podporu:
zpět