Podpořte nás

Abychom mohli dlouhodobě udržet kvalitu našich služeb a pomáhat i nadále stovkám ohrožených dětí, mladých lidí a jejich rodin, potřebujeme pravidelnou podporu našich partnerů a dárců. Vaše pomoc je pro nás důležitá.

Podpořit nás můžete:

1. FINANČNĚ

Bezhotovostním jednorázovým převodem nebo zadáním trvalého příkazu na dárcovský účet Ratolesti Brno 240 026 7002/2010 vedeného u Fio banky.

Níže, prostřednictvím platby kartou online přes portál Darujme.cz – celý proces je rychlý, bezpečný a zabere jen pár minut.

Proč podpořit Ratolest Brno?

Už od roku 1995 pomáháme ohroženým dětem a mládeži v Brně.

Naše práce má výsledky. Stojí za nimi příběhy stovek dětí, mladých lidí a rodin, kterým jsme pomohli v jejich těžké životní situaci.

Jsme tým odborníků a máme dlouholeté zkušenosti.

Spolupracujeme s ministerstvy, Jihomoravským krajem, městem Brnem i jednotlivými městskými částmi, policií i soudci, školami i místními organizacemi. Pomáháme tam, kde veřejné síly nestačí.

Poskytujeme kvalitní služby.

Patříme mezi nejlepší poskytovatele nízkoprahových služeb v ČR, pravidelně absolvujeme kontroly kvality s vynikajícími výsledky. Jsme držiteli celkem čtyř výročních ocenění České asociace streetwork za rok 2003, 2009, 2010 a 2015. Získali jsme Cenu kvality v sociální péči za rok 2009, program Změnit směr patří mezi 5 nejlepších neziskových projektů roku 2012, naše sociální pracovnice Mgr. Zuzana Šťastná obdržela ocenění „Osobnost roku 2017“ v anketě České asociace streetwork. Preventivní a resocializační program Z kruhu ven získal ocenění „2. nejlepší projekt prevence kriminality na místní úrovni“ pro rok 2018 a preventivní program Aristoteles vyhrál ocenění „Nejlepší projekt prevence kriminality na místní úrovni“ pro rok 2019.

Neřešíme jen problémy, ale hledáme konkrétní příčiny. Díky včasné a efektivní pomoci šetříme veřejné prostředky.

2. KUPTE SI UMĚLECKÉ DÍLO

Podpořte Ratolest Brno koupí uměleckého díla z Galerie Ratolest.

Galerie Ratolest je online galerie, umělecko-charitativní projekt neziskové organizace Ratolest Brno. Galerie vznikla v roce 2008 a od té doby spolupracuje s množstvím zavedených i začínajících umělců – v současné době spolupracuje s více než 55 umělci a nabízí více než 200 obrazů a uměleckých předmětů.

Stejně tak jako poskytujeme našim klientům širokou nabídku sociálních služeb, nabízíme i velké množství různorodých děl a dalších předmětů s uměleckou tematikou. Výtěžek z prodeje putuje zpět na pomoc našim klientům.

Nabídku všech děl a autorů najdete na webu galerie zde.

3. ZAPOJTE SE

Pomozte nám najít nové partnery.

Řekněte o naší práci svým známým a přátelům. Doporučte nás svým kolegům nebo obchodním partnerům. Sdílejte informace o Ratolesti na svých sociálních sítích.

Podpořte nás věcnými dary nebo poskytnutím svých služeb.

Máte k dispozici zánovní nábytek nebo počítač? Vždy oceníme podporu věcnými dary. Aktuálně potřebujeme:

  • notebooky a PC do našich učeben a pro pracovníky
  • barevnou tiskárnu
  • tiskařské služby (letáčky, výroční zprávy)
  • výtvarné potřeby pro děti (barvy, spreje, pastelky, štětce)
  • volné vstupenky pro děti do aquaparku, kina nebo do lanových center

Na vaše věcné dary vám vždy rádi vystavíme platnou darovací smlouvu.

Pořádá vaše firma oslavu nebo vánoční večírek?

Řekněte kolegům z práce o Ratolesti Brno. Podpořit nás můžete společnou sbírkou, uspořádáním benefiční akce nebo třeba výtěžkem z dobrovolného vstupného.

Zapojte se jako individuální nebo firemní dobrovolník.

Jako dobrovolník se můžete zapojit pravidelně i jednorázově. Hledáme dobrovolníky nejen pro oblast sociálních služeb. Rádi přivítáme také odborníky z řad marketingových, PR nebo IT specialistů, kteří nám mohou pomoci svými zkušenostmi.

Další informace o dobrovolnictví naleznete zde.

Máte jiný nápad jak nás podpořit? Neváhejte se nám ozvat na ratolest@ratolest.cz

Děkujeme, že spolu s námi pomáháte ohroženým  dětem a mladým lidem z Brna a jeho okolí. Vaše podpora je pro nás důležitá.

Kontakt:

Mgr. Iva Kouřilová – koordinátorka péče o dárce a projektu Galerie Ratolest

+420 731 500 050
iva.kourilova@ratolest.cz

Galerie Ratolest
Třída kapitána Jaroše 7b, 602 00 Brno
Tel.: +420 545 243 839

Mobil: +420 774 682 776
Email: galerie@ratolest.cz

www.facebook.com/galerieratolest

www.instagram.com/galerieratolest

Děkujeme za podporu:
zpět